Jump to content

PARTNER GŁÓWNY:

PARTNERZY
STRATEGICZNI:

AdBlock wykryty!

 

sketch-logo.png

 

Funkcjonowanie naszej strony internetowej jest możliwe dzięki wyświetlaniu reklam online naszym czytelnikom. Staramy się, aby nie były one liczne ani przedstawiane w sposób agresywny. 

Prosimy więc o wyłączenie dodatku typu AdBlock dla strony hyipforum.pl :)

 

Reklama
Hotel King - przewodnik


Description

Przewodnik opisuje sposób zarządzania grą Hotel King, która jest częścią portfela KokToken.

Hotel King to gra mobilna zsynchronizowana z portfelem KOKToken, umożliwiająca osiąganie dodatkowych profitów z racji reinwestycji KOK Tokena w grze. Hotel King to symulacja zarządzania budynkami hoteli, które możemy kupować, rozbudowywać a w przyszłości sprzedawać innym użytkownikom.

 

URUCHOMIENIE GRY

Aby uruchomić grę musimy najpierw założyć portfel KOKtoken. Następnie logujemy się i wybieramy środkową zakładkę z dolnego menu:

N7sx4B.png

i wybieramy grę Hotel King:

agcF0a.png

Zakładamy profil. Wczytywanie gry trwa jakiś czas. Po założeniu profilu następnym razem przy ładowaniu gry wystarczy jak klikniemy w przycisk LOGIN:

fSsoLf.png

Gra się nam teraz wczytuje.

 

BUDOWA HOTELI

Po wczytaniu pojawi się nasz plac budowy hoteli. Naciśnij przycisk Hotel Information w prawym dolnym rogu gry:

QoZ8li.png

Zobaczysz wtedy 5 pół budowy/zakładek, na których możesz stawiać różne hotele o różnej wartości:

PvFLIf.png

 

Dostępne obecnie hotele to:

MALIBU oraz Maymond.

Malibu ma cykl zbiorów co 24h a Maymond co 4h. Malibu możemy rozwinąć do 3 gwiazdek a Maymond do 5. Zysk z Malibu to 0.34 do max. 1.83 a Maymond to 0.37% do max. 0.87. Każdy z hoteli ma inny koszt budowy.

 

A tak wygląda zakładka z postawionym już hotelem:

xBZ6cP.png

Widzimy jaki jest koszt konstrukcji (total construction fee), ile czasu zajmuje cykl zarobkowy (Collection interval), jaki jest zysk (0.34-1.15%) i jakie są bonusy. Przy pomocy tej zakładki możemy też zburzyć budynek (Remove) ale tego robić nie polecam, oraz wynająć menedżera (Hire) ale o tym pozniej.

Co istotne, hotele nie są zawsze dostępne do zakupu. Ich ilość jest limitowana, dlatego warto śledzić ogłoszenia w portfelu (My page => Announcement) czy też forum. Maksymalnie na 1 serwerze może być 100,000 hoteli. Limit na użytkownika to 5 hoteli.

Gdy mamy już postawiony hotel, to na każdym piętrze odlicza nam się licznik do "pory żniw". Po zakończeniu tego czasu klikamy na obracające się KOKi:

OsRyRn.png

Hurrrra!! Nasze saldo KOK rośnie. Jest ono widoczne na górze ekranu.

ZMC8X5.png

Po zebraniu zysków naciskamy jeszcze na miotełkę aby pozamiatać po gościach hotelowych :) Potem cykl rozpoczyna się od nowa. 

 

 

ROZBUDOWA HOTELI

Masz już hotel? Czas na inwestycję w jego rozwój. Czym lepiej rozwinięty hotel tym większe zyski nam generuje. 

W hotelach możemy stawiać kolejne piętra. Aby to zrobić klikamy na hol hotelu i przycisk upgrade albo klikamy na strzałkę do góry nad hotelem. Każda rozbudowa przynosi nam wymierne zyski. Po pierwsze rośnie wartość nominalna budynku a po drugie wzrasta poziom cyklicznych zysków.

Symulację potencjalnych zysków z rozbudowy widać na okienku potwierdzenia:

jq7xLM.png

 

Hotele możemy również rozwijać poprzez dodawanie nowych gwiazdek i tym samym zwiększanie ich prestiżu. Dzięki temu zyski robią się jeszcze wyższe a wartość nominalna również rośnie. Dodawaniu gwiazdek służy token DAC. W odróżnieniu jednak od stawiania kolejnych pięter, proces dodawania gwiazdek staje się coraz trudniejszy i może się nie udać. Przy każdym procesie mamy opis ile % mamy szans na dodanie gwiazdki i jak rośnie zysk z hotelu w razie podniesienia prestiżu:

KrxZit.png

Zasada jest taka, że im wyższy ranking budynku tym niższy wskaznik sukcesu.

 

WYBURZENIE BUDYNKU

Za pomocą przycisku Remove budynki hoteli możemy wyburzać i dać miejsce na nowe. Odzyskamy w ten sposób swoje KOKi, aczkolwiek kosztuje to też 5% prowizji. Osobiście jednak odradzam sprzedaży, już lepiej zaczekać na uruchomienie handlu budynkami między użytkownikami, wtedy cena transakcyjna będzie na pewno wyższa niż nominalna, szczególnie, że jest limit hoteli na serwerze.

 

ZATRUDNIANIE MENEDŻERÓW

Jeśli nie chcemy każdorazowo zbierać zysków i sprzątać, to możemy to zadanie zlecić menedżerom. Menedżerów wynajmujemy za pomocą DAC na podstawie miesięcznych kontraktów (opcja HIRE). Dla każdego hotelu należy zatrudnić oddzielnego menedżera. Jego wynagrodzenie jest różne, w zależności od hotelu (płacimy mu za pomocą DAC). Menedżer zbiera za nas monetki i sprząta, także patrzymy wtedy jedynie jak rośnie nasze saldo. Należy jednak zachować ostrożność przy zatrudnianiu, gdyż jeśli wartość budynku jest niska, to jest on mniej skuteczny.  Budynki które posiadają menedżera mają ikonkę ludzika:

ik4v5W.png

Menedżera możemy również zwolnić.

 

NASZ POZIOM

Klikając na nasz poziom otrzymamy podstawowe informacje o naszym koncie. Zobaczymy też pasek postępu do następnego poziomu. Każdy poziom daje nam dodatkowe bonusy do zysków. Poziom rośnie gdy się logujemy, budujemy, rozbudowujemy, zbieramy pieniądze.

 

Powodzenia i wysokich profitów a także dobrej zabawy :)

poradnik.pngRecommended Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×